* Duchovní obnova ve Vidnavě s věřícími z Havířova

Vydáno dne 30. 06. 2017

msesv.jpgProžili jsme krásný den ve Vidnavě ve čtvrtek 29.6.2017 na svátek sv. Petra a Pavla. Z dalekého Havířova k nám autobusem v dopoledních hodinách opět zavítali poutníci, kteří otce Miroslava znají z dřívějších let. Stále ho mají rádi a vždy se těší na jeho duchovní slovo a povzbuzení. Otec děkan pro ně připravil půldenní duchovní obnovu v kostele sv. Kateřiny, která byla posilou pro každou duši. Tolik povzbuzujících slov ve třech přednáškách o duchovním světě, které otec Miroslav od srdce pronášel, se dotýkalo všech přítomných. Měli jsme ještě větší touhu se modlit a být Bohu více milí. Byli jsme natěšení ze setkání se s Bohem, až jednoho dne zavolá. Kéž bychom byli alespoň malou perličkou v očích Božích, kéž bychom mu přinesli plody poctivé práce. Stále máme čas a smíme i ve stáří pracovat každý den pro Boží království.


Zaznělo mnoho modliteb k Bohu pronášené srdcem, zpívali jsme Panně Marii Fatimské, která je bránou k nebi a studnicí všech ctností, modlili se svatý růženec s rozjímáním i litanie. Při křížové cestě jsme odprošovali za hříchy celého světa a u výstavu Nejsvětější Svátosti prosili o přetvoření srdcí podle Srdce Ježíše Krista. 

Na faře se poutníci občerstvili a po svátostném požehnání odjeli na poutní místo Mariahilf. Otec Miroslav k večeru odjel za mladými lidmi, kteří tráví předprázdninový čas v Jeseníkách.


 
Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Marie G.
©2006-2018 by ruzenec.cz | Vytvořeno pomocí phpRS