Římskokatolická farnost Vidnava, Bernartice u Javorníka, Kobylá nad Vidnavkou, Stará Červená Voda, Černá Voda, Supíkovice, Velké Kunětice, Velká Kraš   

* Ohlédnutí za uplynulým katechetickým rokem

Vydáno dne 22. 07. 2015

Již hezkou řádku dní si užívají děti školou povinné prázdnin. A tak jako těmto dětem skončil školní rok, tak dětem, které navštěvovaly výuku náboženství, skončil rovněž rok, ale katechetický. Letos byla nejpočetnější skupinka zastoupena prvňáčky. Po dvouleté pauze jsme měli šest dětí, které se poprvé v životě setkaly ve svátosti s Eucharistickým Tělem Kristovým. Jen čas prověří jejich vytrvalost na cestě za Kristem a s Kristem.


Závěr katechetického roku jsme s jednotlivými skupinkami ukončili rozdáním vysvědčení, společným posezením a malým pohoštěním. S modlitbou a přáním pěkného prožití prázdnin jsme se na krátký čas rozloučili.                                                                                                               

Skupinka prvokomunikantů zakončila katechetický rok poslední červnovou nedděli, kdy všichni podruhé ve svém životě přistoupili ke svátosti smíření. S čistými dušemi tak mohli vyrazit za prázdninovým dobrodružstvím, aby po načerpání sil s novým elánem od září pokračovali v poznávání a prohlubování znalostí Písma.

Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: A.R.
©2006-2018 by ruzenec.cz | Vytvořeno pomocí phpRS